Метою є теоретично проаналізувати різні теорії розуміння емпатії в психології , емпірично дослідити емпатійність майбутніх психологів та проаналізувати її важливість в роботі з клієнтами і корекційному розвитку емпатії в ...
Мета дослідження полягає у теоретичному обґрунтуванні та емпіричному дослідженні психологічних особливостей формування девіантної поведінки у підлітків під впливом складних життєвих обставин.
Мета дослідження – теоретично обґрунтувати та емпірично виявити психологічні особливості розвитку особистісної рефлексії у пізнавальній активності юнаків. Відповідно до сформульованої мети дослідження було передбачено ...
Мета дослідження полягає в теоретичному з’ясуванні особливостей становлення економічної ідентичності в учнів раннього юнацького віку та емпіричному дослідженні особливостей економічної ідентичності.
Мета дослідження полягає у теоретичному обґрунтуванні та емпіричному дослідженні чинників, що впливають на ведення людиною здорового способу життя як складової якісного життя особистості.
Мета дослідження полягає в теоретичному обґрунтовуванні та емпіричному дослідженні психології формування професійно важливих компетенцій у здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Психологія».
Мета дослідження полягає у вивченні факторів виникнення і розвитку професійних фрустрацій вчителя та засобів діагностики і психокорекції фрустрованості педагогів.
Мета дослідження: полягає у теоретичному обґрунтуванні та емпіричному дослідженні особливостей формування неконфліктної взаємодії акцентуйованих підлітків з оточенням.
Мета дослідження полягає у теоретичному обґрунтуванні, емпіричному розгляді психологічних особливостей креативного потенціалу майбутніх психологів та апробації програми розвитку креативного потенціалу у майбутніх психологів.
Мета дослідження полягає у теоретичному обґрунтуванні та емпіричному розгляді переживання емоційних станів юнаків, їх вплив на самооцінку і корекційно-методичному плануванні роботи з респондентами, в
яких спостерігаються ...
Мета дослідження – визначити основні прояви та кореляти особистісної напруженості персоналу освітніх організацій та апробувати психологічні методи для її подолання.
Мета дослідження полягає у теоретичному аналізі та емпіричному дослідженні особливостей профілактики шкідливих звичок у молодіжному середовищі та окресленні основних методів її здійснення.