Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8811
Title: Вступ до спеціальності з основами науково-педагогічних досліджень: методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни для здобувачів вищої освіти денної форми навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» ОС «Молодший бакалавр»
Authors: Мішкулинець, Олена Олексіївна
Keywords: методичні рекомендації
практичні роботи
вища освіта
Issue Date: 2021
Publisher: Мукачево: МДУ
Abstract: Методичні матеріали містять рекомендації до виконання практичних робіт, запитання для поточного та підсумкового контролів, критерії оцінювання, а також список рекомендованої літератури. Призначені для використання під час практичних занять здобувачами вищої освіти денної форми навчання з курсу «Вступ до спеціальності з основами науково-педагогічних досліджень» спеціальності 013 «Початкова освіта» ОС «Молодший бакалавр».
Description: Вступ до спеціальності з основами науково-педагогічних досліджень: методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни для здобувачів вищої освіти денної форми навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» ОС «Молодший бакалавр» / укладач О.О. Мішкулинець. – Мукачево: МДУ, 2021. – 38 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8811
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Introduction_ to _the _specialty_ with_ the_ basics_ of _scientific_ and _pedagogical_ research _guidelines.pdfВступ до спеціальності з основами науково-педагогічних досліджень: методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни для здобувачів вищої освіти денної форми навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» ОС «Молодший бакалавр»1.32 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.