Ezzel az azonosítóval hivatkozhat erre a dokumentumra forrásmegjelölésben vagy hiperhivatkozás esetén: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6843
Összes dokumentumadat
DC mezőÉrtékNyelv
dc.contributor.authorПагіря, Михайло Михайлович-
dc.contributor.authorКацала, Р. А.-
dc.date.accessioned2020-06-19T10:14:54Z-
dc.date.available2020-06-19T10:14:54Z-
dc.date.issued2010-
dc.identifier.urihttp://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6843-
dc.descriptionПагіря М. М. Властивості обернених похідних / М. М. Пагіря, Р. А. Кацала // Український математичний журнал : науковий журнал. - Київ, 2010. - Том 62. - С. 708-713en_US
dc.description.abstractNew properties of reciprocal derivatives are established.en_US
dc.language.isootheren_US
dc.publisherКиївen_US
dc.subjectпохіднаen_US
dc.subjectвластивості похіднихen_US
dc.subjectобернені похідніen_US
dc.titleВластивості обернених похіднихen_US
dc.typeArticleen_US
Ebben a gyűjteményben:Статті

Fájlok a dokumentumban:
Fájl Leírás MéretFormátum 
Properties_of_inverse_derivatives.pdfВластивості обернених похідних604.9 kBAdobe PDFMegtekintés/Megnyitás


Minden dokumentum, ami a DSpace rendszerben szerepel, szerzői jogokkal védett. Minden jog fenntartva!