Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/650
Title: Збірник тестових завдань для самостійної підготовки до комплексного кваліфікаційного державного екзамену студентів, що навчаються за напрямом «Менеджмент», освітнього ступеня «бакалавр»
Authors: Проскура, Володимир Федорович
Лизанець, Анжела Гейзівна
Білак, Георгій Георгійович
Зарічна, Олена Володимірівна
Малець, Олександр Омелянович
Мусаткіна, Вікторія Петрівна
Товт, Тетяна Йосипівна
Хаустова, Ксенія Михайлівна
Keywords: збірник тестових завдань
Issue Date: 2016
Publisher: МДУ
Abstract: Даний збірник містить набір типових тестових завдань з сукупності нормативних дисциплін, які виносяться на комплексний кваліфікаційний державний екзамен для об’єктивного контролю умінь, знань і навичок випускників ОС бакалавра напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент». Представлені тести мають критеріально-орієнтовний характер і можуть бути використані для оцінки досягнутого рівня розвитку здібностей, знань та вмінь студентів економічних спеціальностей з обраних дисциплін, а також для підготовки до комплексного кваліфікаційного державного екзамену випускників ОС бакалавра напряму підготовки «Менеджмент».
Description: Збірник тестових завдань для самостійної підготовки до комплексного кваліфікаційного державного екзамену студентів, що навчаються за напрямом «Менеджмент», освітнього ступеня «бакалавр»/ Укладачі: Проскура В.Ф., Лизанець А.Г., Білак Г.Г., Зарічна О.В., Малець О.О., Мусаткіна В.П., Товт Т.Й., Хаустова К.М. . – Мукачево : МДУ, 2016. - 166 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/650
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Lyzanets' A.H. zbirnyk bakalavr all.pdfЗбірник тестових завдань для самостійної підготовки до комплексного кваліфікаційного державного екзамену.1.84 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.