Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/646
Title: Цікаві завдання на уроках української мови для учнів початкової школи (практикум) для студентів денної та заочної форми навчання напряму підготовки 6.010102 «Початкова освіта»
Authors: Лавренова, Марія Василівна
Keywords: завдання
урок
українська мова
початкова школа
Issue Date: 2017
Abstract: У посібнику представлена низка впpaв з мeтoю вивчeння мopфeмнoї будoви cлoвa тa пiдвищeння piвня гpaмaтичниx умiнь i нaвичoк мoлoдшиx шкoляpiв на уроках української мови в початковій школі. Є завдання для індивідуального і фронтального опитувань, зразки бесід при вивченні нового матеріалу, а також презентації при вивченні теми «Будова слова». Для студентів спеціальності «Початкова освіта», викладачів вищих навчальних закладів та вчителів початкових класів.
Description: Цікаві завдання на уроках української мови для учнів початкової школи (практикум) для студентів денної та заочної форми навчання напряму підготовки 6.010102 «Початкова освіта» / укладач М.В.Лавренова. – Мукачево: МДУ, 2017. – 29 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/646
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Lavrenova M.V.TsIKAVI ZAVDANNYa NA UROKAKh UKRAYiNS'KOYi MOVY DO VYVChENNYa TEMY «BUDOVA SLOVA».pdfЦікаві завдання на уроках української мови для учнів початкової школи (практикум)2.1 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.