Please use this identifier to cite or link to this item: http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/623
Title: Методика музичного виховання: урок музичного мистецтва в сучасній українській школі: методичні рекомендації до змісту, організації та проведення уроків музичного мистецтва в ЗОШ для студентів денної та заочної форм навчання напряму підготовки 6020204 «Музичне мистецтво», 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)
Authors: Качур, Мирослава Михайлівна
Keywords: методика музичного виховання
Issue Date: 2017
Publisher: МДУ
Abstract: У методичних рекомендаціях висвітлено принципи викладання музичного мистецтва як навчального предмета в ЗОШ, розкрито зміст, мету, значення та завдання уроків музичного мистецтва у вирішенні цілей музичної освіти і музично-естетичного виховання школярів. Запропоновано методичний коментар до визначення дидактичних структур уроку музичного мистецтва, різновидів музичної діяльності школярів. Методичні рекомендації призначені для студентів та вчителів музичного мистецтва з метою поглиблення знань з методики музичного виховання, вдосконалення методичної компетентності, до практичного використання у розробці та проведенні уроків музичного мистецтва в сучасній українській школі.
Description: Методика музичного виховання: Урок музичного мистецтва в сучасній українській школі: методичні рекомендації до змісту, організації та проведення уроків музичного мистецтва в ЗОШ для студентів денної та заочної форм навчання напряму підготовки 6020204 «Музичне мистецтво», 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) / Укладач М.М. Качур. – Мукачево: МДУ, 2017. – 26 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/623
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Kachur M.M. METODYChKA MUZ.VYKhOVANNYa (novyy) 12.09.17.pdfМетодика музичного виховання902.67 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.