Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3571
Назва: Управління персоналом : методичні матеріали для забезпечення самостійної та індивідуальної роботи для студентів освітнього ступеня "бакалавр" денної форми навчання спец. 073"Менеджмент"
Автори: Лизанець, Анжела Гейзівна
Ключові слова: управління персоналом
методичні вказівки
Дата публікації: 2019
Видавництво: МДУ
Короткий огляд (реферат): Розроблені методичні рекоментації до виконання самостійноїта індивідуальної роботи з дисципліни "Управління персоналом" покликані полекшити засвоєння теоретичного матеріалу, сприяти формуваню практичних навичок та професійних компетентності щодо створення кадрових документів, розробки процедурних кадрових рішень, аналізу кадрових проблем та обгрунтування оптимальних підходів до управління персоналом організації.
Опис: Управління персоналом : методичні матеріали для забезпечення самостійної та індивідуальної роботи для студентів освітнього ступеня "бакалавр" денної форми навчання спец. 073"Менеджмент" / укладач А. Г. Лизанець. - Мукачево : МДУ, 2019. - 62 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3571
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Personnel_management_methodological_materials_for_independent_and_individual_work_students.pdfУправління персоналом : методичні матеріали для забезпечення самостійної та індивідуальної роботи для студентів освітнього ступеня "бакалавр" денної форми навчання спец. 073"Менеджмент"7.71 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.