Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9749
Title: Теорія та методика роботи з дитячими та молодіжними організаціями: методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з дисципліни для здобувачів денної та заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіта»
Authors: Брижак, Надія Юріївна
Keywords: методичні рекомендації
дитячі організації
молодіжні організації
Issue Date: 2023
Publisher: Мукачево: МДУ
Abstract: Методичні матеріали містять пояснювальну записку, структуру навчальної дисципліни, методичні вказівки до виконання самостійної роботи, перелік тем для самостійного вивчення та завдання до них, питання для підсумкового контролю, а також список рекомендованої літератури. Видання адресовано здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 013 «Початкова освіта».
Description: Теорія та методика роботи з дитячими та молодіжними організаціями: методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з дисципліни для здобувачів денної та заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіта» / укладач Надія Брижак. - Мукачево : МДУ, 2023. - 45 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9749
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Theory_ and _ethods_ of_ working_ with_ children's_ and _youth _organizations_ methodological _recommendations _for_ independent_ work _on_ the discipline.pdfТеорія та методика роботи з дитячими та молодіжними організаціями: методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з дисципліни для здобувачів денної та заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіта»1.12 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.