Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9547
Title: Анатомія, вікова фізіологія та валеологія: методичні рекомендації до проведення практичних занять та виконання самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 «Спеціальна освіта»
Authors: Штих, Ірина Ігорівна
Keywords: методичні розробки
теоретичні матеріали
анатомія
вікова фізіологія
валеологія
логопед
Issue Date: 2022
Publisher: Мукачево: МДУ
Abstract: Дана методична розробка містить стислий виклад теоретичного матеріалу, практичні та тестові завдання, опрацювання яких сприяє глибшому засвоєнню курсу «Анатомія, вікова фізіологія та валеологія». Методична розробка рекомендована здобувачам вищої освіти спеціальності 016 «Спеціальна освіта» ОС Бакалавр, а також викладачам та практикуючим логопедам.
Description: Анатомія, вікова фізіологія та валеологія: методичні рекомендації до проведення практичних занять та виконання самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 «Спеціальна освіта» / уклад. І.І.Штих. - Мукачево: МДУ, 2022. - 38 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9547
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Anatomy_ age-related_ physiology_ and_ valeology_ methodological_ recommendations.pdfАнатомія, вікова фізіологія та валеологія: методичні рекомендації до проведення практичних занять та виконання самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 «Спеціальна освіта»1.91 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.