Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9208
Назва: Філософія та методологія науки: методичні вказівки до організації самостійної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 середня освіта (мова і література (англійська))
Автори: Розман, Ірина Іллівна
Ключові слова: філософія
методологія науки
методика ознайомлення
самостійні роботи
тестові завдання
Дата публікації: 2022
Видавництво: Мукачево: МДУ
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки містять вступ, перелік питань до самостійної роботи, методичні рекомендації та теми до написання рефератів, критерії оцінювання рефератів, питання для підсумкового контролю. Також у вказівках зазначено критерії до оцінювання письмових самостійних робіт, тестових завдань та презентацій. Студентам запропоновано тестові завдання для самоконтролю знань та список рекомендованої літератури.
Опис: Філософія та методологія науки: методичні вказівки до організації самостійної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 середня освіта (мова і література (англійська)) // укладач: проф. кафедри І.І. Розман. – Мукачево: МДУ, 2022. - 28 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9208
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Philosophy_ and _methodology_ of_ science_ methodological _guidelines_ for _organizing_ independent _work.pdfФілософія та методологія науки: методичні вказівки до організації самостійної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 середня освіта (мова і література (англійська))896.19 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.