Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9208
Название: Філософія та методологія науки: методичні вказівки до організації самостійної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 середня освіта (мова і література (англійська))
Авторы: Розман, Ірина Іллівна
Ключевые слова: філософія
методологія науки
методика ознайомлення
самостійні роботи
тестові завдання
Дата публикации: 2022
Издательство: Мукачево: МДУ
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки містять вступ, перелік питань до самостійної роботи, методичні рекомендації та теми до написання рефератів, критерії оцінювання рефератів, питання для підсумкового контролю. Також у вказівках зазначено критерії до оцінювання письмових самостійних робіт, тестових завдань та презентацій. Студентам запропоновано тестові завдання для самоконтролю знань та список рекомендованої літератури.
Описание: Філософія та методологія науки: методичні вказівки до організації самостійної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 середня освіта (мова і література (англійська)) // укладач: проф. кафедри І.І. Розман. – Мукачево: МДУ, 2022. - 28 с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9208
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Philosophy_ and _methodology_ of_ science_ methodological _guidelines_ for _organizing_ independent _work.pdfФілософія та методологія науки: методичні вказівки до організації самостійної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 середня освіта (мова і література (англійська))896.19 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.