Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9204
Title: Психологія, вікова та педагогічна психологія: методичні вказівки щодо проведення практичних занять та організації самостійної роботи здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 015 «Професійна освіта. (Економіка)»
Authors: Барчій, Магдалина Степанівна
Keywords: психологія
вікова та педагогічна психологія
практичні заняття
здобувачі
Issue Date: 2022
Publisher: Мукачево
Abstract: Видання містить практичні та інструктивні матеріали до проведення практичних занять, завдання для організації самостійної роботи здобувачів, тести для самоконтролю та перелік рекомендованих джерел. Призначене для використання здобувачами в процесі виконання самостійної роботи та підготовки до практичних занять. Методичні вказівки розроблені у відповідності до програми дисципліни «Психологія, вікова та педагогічна психологія».
Description: Психологія, вікова та педагогічна психологія: методичні вказівки щодо проведення практичних занять та організації самостійної роботи здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 015 «Професійна освіта. (Економіка)» / Укладач М. С. Барчій. - Мукачево: МДУ, 2022. - 39с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9204
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Psycholog_age _and _pedagogical _psychology _methodological _guidelines.pdfПсихологія, вікова та педагогічна психологія: методичні вказівки щодо проведення практичних занять та організації самостійної роботи здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 015 «Професійна освіта. (Економіка)»1.83 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.