Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9203
Назва: Основи фінансів: методичні рекомендації для забезпечення самостійної (індивідуальної) роботи з дисципліни для здобувачів денної і заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» ОС «Молодший бакалавр»
Автори: Гладинець, Наталія Юріївна
Ключові слова: основи фінансів
методичні рекомендації
практичні заняття
самостійна (індивідуальна) робота
здобувачі
Дата публікації: 2022
Видавництво: Мукачево: МДУ
Короткий огляд (реферат): У методичних рекомендаціях структуровано зміст матеріалу з дисципліни «Основи фінансів» у відповідності до затвердженої програми, ознайомлення з яким дозволить здобувачам ефективно опанувати основний зміст дисципліни, готуватись до практичних занять при вивченні курсу, методичні рекомендації до забезпечення самостійної (індивідуальної) роботи здобувачів, перелік індивідуальних завдань та тематику рефератів, перелік питань, що виносяться на підсумковий контроль з дисципліни «Основи фінансів», список рекомендованої літератури. Для здобувачів спеціальності 051 «Економіка».
Опис: Основи фінансів: методичні рекомендації для забезпечення самостійної (індивідуальної) роботи з дисципліни для здобувачів денної і заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» ОС «Молодший бакалавр» / Укладач Гладинець Н.Ю. - Мукачево: МДУ, 2022. - 27 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9203
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Basics_ of_ finance_ methodological _recommendations_ for _ensuring_ independent_ (individual) work.pdfОснови фінансів: методичні рекомендації для забезпечення самостійної (індивідуальної) роботи з дисципліни для здобувачів денної і заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» ОС «Молодший бакалавр»1.47 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.