Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9203
Название: Основи фінансів: методичні рекомендації для забезпечення самостійної (індивідуальної) роботи з дисципліни для здобувачів денної і заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» ОС «Молодший бакалавр»
Авторы: Гладинець, Наталія Юріївна
Ключевые слова: основи фінансів
методичні рекомендації
практичні заняття
самостійна (індивідуальна) робота
здобувачі
Дата публикации: 2022
Издательство: Мукачево: МДУ
Краткий осмотр (реферат): У методичних рекомендаціях структуровано зміст матеріалу з дисципліни «Основи фінансів» у відповідності до затвердженої програми, ознайомлення з яким дозволить здобувачам ефективно опанувати основний зміст дисципліни, готуватись до практичних занять при вивченні курсу, методичні рекомендації до забезпечення самостійної (індивідуальної) роботи здобувачів, перелік індивідуальних завдань та тематику рефератів, перелік питань, що виносяться на підсумковий контроль з дисципліни «Основи фінансів», список рекомендованої літератури. Для здобувачів спеціальності 051 «Економіка».
Описание: Основи фінансів: методичні рекомендації для забезпечення самостійної (індивідуальної) роботи з дисципліни для здобувачів денної і заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» ОС «Молодший бакалавр» / Укладач Гладинець Н.Ю. - Мукачево: МДУ, 2022. - 27 с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9203
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Basics_ of_ finance_ methodological _recommendations_ for _ensuring_ independent_ (individual) work.pdfОснови фінансів: методичні рекомендації для забезпечення самостійної (індивідуальної) роботи з дисципліни для здобувачів денної і заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» ОС «Молодший бакалавр»1.47 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.