Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9192
Title: Виробнича та переддипломна практика: програма і методичні рекомендації щодо організації для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 073 «Менеджмент», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Менеджмент організацій»
Authors: Лизанець, Анжела Гейзівна
Keywords: виробнича та переддипломна практика
організація та методичне забезпечення
практична підготовка
переддипломна практика
Issue Date: 2022
Publisher: Мукачево: МДУ
Abstract: Методичне видання містить мету, завдання, вимоги до організації, програму виробничої та переддипломної практики, порядок виконання індивідуального завдання та оформлення звіту і призначене для здобувачів ОС «магістр» спеціальності «Менеджмент». Зміст виробничої та переддипломної практики визначено навчальним планом підготовки здобувачів для здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 073 «Менеджмент» з урахуванням вимог освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій».
Description: Виробнича та переддипломна практика: програма і методичні рекомендації щодо організації для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 073 «Менеджмент», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Менеджмент організацій»/ Укладач Лизанець А.Г. – Мукачево: МДУ, 2022. - 27 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9192
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Production _and_ pre-diploma _practice_ the_ program _and _methodological.pdfВиробнича та переддипломна практика: програма і методичні рекомендації щодо організації для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 073 «Менеджмент», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Менеджмент організацій»1.76 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.