Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9039
Назва: Фінанси: методичні матеріали для забезпечення практичних занять з дисципліни для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 072 «Фінаси, банківська справа та страхування», 051 “Економіка”
Автори: Братюк, Віра Петрівна
Ключові слова: методичні матеріали
фінанси
практичні занятя
банківська справа та страхування
Дата публікації: 2022
Видавництво: Мукачево: МДУ
Короткий огляд (реферат): Методичні матеріали містять передмову, методичні матеріали до практичних та семінарських занять з дисципліни “Фінанси”, план практичних занять, методичні вказівки щодо забезпечення самостійної (індивідуальної) індивідуальної роботи студентів, теми рефератів, тестові завдання для підсумкового контролю, а також список літератури.
Опис: Братюк В.П. Фінанси: методичні матеріали для забезпечення практичних занять з дисципліни для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 072 «Фінаси, банківська справа та страхування», 051 “Економіка” / укладач Братюк В.П. – Мукачево: МДУ, 2022. - 37 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9039
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Finance_ methodological _materials _for _providing_ practical_ training.pdfФінанси: методичні матеріали для забезпечення практичних занять з дисципліни для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 072 «Фінаси, банківська справа та страхування», 051 “Економіка”1.54 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.