Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9039
Название: Фінанси: методичні матеріали для забезпечення практичних занять з дисципліни для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 072 «Фінаси, банківська справа та страхування», 051 “Економіка”
Авторы: Братюк, Віра Петрівна
Ключевые слова: методичні матеріали
фінанси
практичні занятя
банківська справа та страхування
Дата публикации: 2022
Издательство: Мукачево: МДУ
Краткий осмотр (реферат): Методичні матеріали містять передмову, методичні матеріали до практичних та семінарських занять з дисципліни “Фінанси”, план практичних занять, методичні вказівки щодо забезпечення самостійної (індивідуальної) індивідуальної роботи студентів, теми рефератів, тестові завдання для підсумкового контролю, а також список літератури.
Описание: Братюк В.П. Фінанси: методичні матеріали для забезпечення практичних занять з дисципліни для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 072 «Фінаси, банківська справа та страхування», 051 “Економіка” / укладач Братюк В.П. – Мукачево: МДУ, 2022. - 37 с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9039
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Finance_ methodological _materials _for _providing_ practical_ training.pdfФінанси: методичні матеріали для забезпечення практичних занять з дисципліни для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 072 «Фінаси, банківська справа та страхування», 051 “Економіка”1.54 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.