Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8974
Title: Стандартизація в інформаційній сфері: методичні рекомендації до організації самостійної роботи для здобувачів освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОС «Молодший бакалавр»
Authors: Веремчук, Олена Володимирівна
Keywords: методичні рекомендації
стандартизація
інформаційна сфера
самостійні роботи
Issue Date: 2022
Publisher: Мукачево: МДУ
Abstract: Методичні рекомендації до організації самостійної роботи складені відповідно до навчальної програми з дисципліни «Стандартизація в інформаційній сфері» і призначені для здобувачів освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (освітній ступінь «Молодший бакалавр») з метою закріплення теоретичних знань, більш детального вивчення окремих тем або самостійного їх опанування.
Description: Стандартизація в інформаційній сфері: методичні рекомендації до організації самостійної роботи для здобувачів освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОС «Молодший бакалавр» / уклад. О. В. Веремчук. – Мукачево : МДУ, 2022. – 44 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8974
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Standardization_ in_ the_ information_ sphere.pdfСтандартизація в інформаційній сфері : методичні рекомендації до організації самостійної роботи для здобувачів освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОС «Молодший бакалавр»1.38 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.