Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8938
Title: Управління ефективністю операцій: методичні рекомендації з організації самостійної та виконання індивідуальної роботи для здобувачів галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» та 07 «Управління та адміністрування»
Authors: Нестерова, Світлана Василівна
Keywords: методичні рекомендації
самостійна робота
управління ефективністю операцій
індивідуальні завдання
Issue Date: 2022
Publisher: Мукачево: МДУ
Abstract: Видання містить рекомендації щодо організації самостійної роботи з дисципліни «Управління ефективністю операцій», програму курсу та завдання для виконання індивідуальної роботи («індивідуальні завдання»), яка є окремою складовою оцінювання навчальних досягнень здобувачів.
Description: Управління ефективністю операцій: методичні рекомендації з організації самостійної та виконання індивідуальної роботи для здобувачів галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» та 07 «Управління та адміністрування» / Укладач С.В. Нестерова. – Мукачево: МДУ, 2022. – 32 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8938
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Operational_ efficiency _management _guidelines_ for _the _organization.pdfУправління ефективністю операцій: методичні рекомендації з організації самостійної та виконання індивідуальної роботи для здобувачів галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» та 07 «Управління та адміністрування»1.35 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.