Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8913
Назва: Методичні рекомендації до організації і проведення практики педагогічної (в групах раннього віку) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта»
Автори: Попович, Оксана Михайлівна
Михайлова, Катерина Василівна
Ключові слова: методичні рекомендації
вища освіта
педагогічна практика
ранній вік
Дата публікації: 2022
Видавництво: Мукачево
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» спрямовані для надання допомоги в організації та проведенні педагогічної практики в групах раннього віку, формування практичних умінь та навичок у здійсненні освітнього процесу з дітьми раннього віку. В методичному посібнику розкрито зміст, завдання та особливості організації педагогічної практики, подано зразки різних видів занять схему звіту, критерії оцінювання результатів практики.
Опис: Методичні рекомендації до організації і проведення практики педагогічної (в групах раннього віку) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» / укладачі О.М. Попович, К.В. Михайлова. - Мукачево: МДУ, 2022. - 44 c.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8913
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Methodical_ recommendations _for_ the_ organization_ and_ carrying_ out _of_ pedagogical.pdfМетодичні рекомендації до організації і проведення практики педагогічної (в групах раннього віку) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта»1.31 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.