Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8913
Название: Методичні рекомендації до організації і проведення практики педагогічної (в групах раннього віку) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта»
Авторы: Попович, Оксана Михайлівна
Михайлова, Катерина Василівна
Ключевые слова: методичні рекомендації
вища освіта
педагогічна практика
ранній вік
Дата публикации: 2022
Издательство: Мукачево
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» спрямовані для надання допомоги в організації та проведенні педагогічної практики в групах раннього віку, формування практичних умінь та навичок у здійсненні освітнього процесу з дітьми раннього віку. В методичному посібнику розкрито зміст, завдання та особливості організації педагогічної практики, подано зразки різних видів занять схему звіту, критерії оцінювання результатів практики.
Описание: Методичні рекомендації до організації і проведення практики педагогічної (в групах раннього віку) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» / укладачі О.М. Попович, К.В. Михайлова. - Мукачево: МДУ, 2022. - 44 c.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8913
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Methodical_ recommendations _for_ the_ organization_ and_ carrying_ out _of_ pedagogical.pdfМетодичні рекомендації до організації і проведення практики педагогічної (в групах раннього віку) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта»1.31 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.