Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8913
Title: Методичні рекомендації до організації і проведення практики педагогічної (в групах раннього віку) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта»
Authors: Попович, Оксана Михайлівна
Михайлова, Катерина Василівна
Keywords: методичні рекомендації
вища освіта
педагогічна практика
ранній вік
Issue Date: 2022
Publisher: Мукачево
Abstract: Методичні рекомендації для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» спрямовані для надання допомоги в організації та проведенні педагогічної практики в групах раннього віку, формування практичних умінь та навичок у здійсненні освітнього процесу з дітьми раннього віку. В методичному посібнику розкрито зміст, завдання та особливості організації педагогічної практики, подано зразки різних видів занять схему звіту, критерії оцінювання результатів практики.
Description: Методичні рекомендації до організації і проведення практики педагогічної (в групах раннього віку) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» / укладачі О.М. Попович, К.В. Михайлова. - Мукачево: МДУ, 2022. - 44 c.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8913
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Methodical_ recommendations _for_ the_ organization_ and_ carrying_ out _of_ pedagogical.pdfМетодичні рекомендації до організації і проведення практики педагогічної (в групах раннього віку) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта»1.31 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.