Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8912
Title: Вікова та педагогічна психологія з практикумом: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 053 Психологія ОС «Бакалавр»
Authors: Барчій, Магдалина Степанівна
Воронова, Ольга Юріївна
Keywords: методичні вказівки
вікова та педагогічна психологія
практикум
психологічні ситуації
Issue Date: 2022
Publisher: МДУ
Abstract: Методичні рекомендації розроблені відповідно до робочої програми дисципліни «Вікова та педагогічна психологія з практикумом». Методичні рекомендації включають запитання для опрацювання, завдання для дискусій та практичного опрацювання, психологічні ситуації та задачі. Для перевірки засвоєних знань запропоновано тестові завдання. Методичні рекомендації адресовано викладачам та здобувачам вищої освіти спеціальності «Психологія».
Description: Барчій М.С., Воронова О.Ю. Вікова та педагогічна психологія з практикумом: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 053 Психологія ОС «Бакалавр» / Укладачі М.С. Барчій, О.Ю. Воронова. - Мукачево: МДУ, 2022. - 59 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8912
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Age_ and_ pedagogical_ psychology _with _a _workshop _guidelines.pdfВікова та педагогічна психологія з практикумом: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 053 Психологія ОС «Бакалавр»1.51 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.