Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8816
Title: Освоєння музичного твору: етапи та методи роботи: методична розробка до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної форми навчання СП «Музичне мистецтво» ОКР «Молодший спеціаліст»
Authors: Боднар, Г.І.
Keywords: практичні заняття
методичні матеріали
освоєння музичного твору
Issue Date: 2018
Publisher: Мукачево
Abstract: Видання містить практичні та інструктивні матеріали до проведення практичних занять та перелік рекомендованих джерел. Призначене для використання студентами в процесі виконання самостійної роботи та підготовки до практичних занять. Методична розробка розроблена у відповідності до програми дисципліни «Основний інтсрумент».
Description: Освоєння музичного твору: етапи та методи роботи: методична розробка до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної форми навчання СП «Музичне мистецтво» ОКР «Молодший спеціаліст» / Укладач Г.І. Боднар. - Мукачево: ГПК МДУ, 2018. - 56с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8816
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Mastering _a _musical_work _stages _and _methods_ of _work_ methodical _development.pdfОсвоєння музичного твору: етапи та методи роботи: методична розробка до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної форми навчання СП «Музичне мистецтво» ОКР «Молодший спеціаліст»2.09 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.