Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8751
Назва: Спеціальна психологія: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 016 «Спеціальна освіта»
Автори: Дуфинець, Василь Андрійович
Брецко, Ірина Іванівна
Ключові слова: методичні вказівки
практичні роботи
самостійні роботи
спеціальна психологія
Дата публікації: 2021
Видавництво: Мукачево: МДУ
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з курсу «Спеціальна психологія» має на меті узагальнити знання про дітей з особливими потребами і розкрити основні підходи до діагностики та корекції. Методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи призначені для студентів спеціальності 016 «Спеціальна освіта» денної форми навчання, а також будуть корисними для психологів, дефектологів, соціальних працівників при вивченні питань навчання, виховання і організації допомоги дітям з проблемами розвитку.
Опис: Спеціальна психологія: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 016 «Спеціальна освіта» / Укладачі: В.А. Дуфинець, І.І. Брецко – Мукачево: МДУ, 2021. – 30с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8751
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Special_ psychology_ methodical_ instructions_ for _conducting _practical _classes_ and _organizing_ independent work.pdfСпеціальна психологія: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 016 «Спеціальна освіта»1.36 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.