Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8751
Название: Спеціальна психологія: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 016 «Спеціальна освіта»
Авторы: Дуфинець, Василь Андрійович
Брецко, Ірина Іванівна
Ключевые слова: методичні вказівки
практичні роботи
самостійні роботи
спеціальна психологія
Дата публикации: 2021
Издательство: Мукачево: МДУ
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з курсу «Спеціальна психологія» має на меті узагальнити знання про дітей з особливими потребами і розкрити основні підходи до діагностики та корекції. Методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи призначені для студентів спеціальності 016 «Спеціальна освіта» денної форми навчання, а також будуть корисними для психологів, дефектологів, соціальних працівників при вивченні питань навчання, виховання і організації допомоги дітям з проблемами розвитку.
Описание: Спеціальна психологія: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 016 «Спеціальна освіта» / Укладачі: В.А. Дуфинець, І.І. Брецко – Мукачево: МДУ, 2021. – 30с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8751
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Special_ psychology_ methodical_ instructions_ for _conducting _practical _classes_ and _organizing_ independent work.pdfСпеціальна психологія: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 016 «Спеціальна освіта»1.36 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.