Ezzel az azonosítóval hivatkozhat erre a dokumentumra forrásmegjelölésben vagy hiperhivatkozás esetén: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8751
Title: Спеціальна психологія: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 016 «Спеціальна освіта»
Authors: Дуфинець, Василь Андрійович
Брецко, Ірина Іванівна
Keywords: методичні вказівки
практичні роботи
самостійні роботи
спеціальна психологія
Issue Date: 2021
Publisher: Мукачево: МДУ
Abstract: Методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з курсу «Спеціальна психологія» має на меті узагальнити знання про дітей з особливими потребами і розкрити основні підходи до діагностики та корекції. Методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи призначені для студентів спеціальності 016 «Спеціальна освіта» денної форми навчання, а також будуть корисними для психологів, дефектологів, соціальних працівників при вивченні питань навчання, виховання і організації допомоги дітям з проблемами розвитку.
Description: Спеціальна психологія: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 016 «Спеціальна освіта» / Укладачі: В.А. Дуфинець, І.І. Брецко – Мукачево: МДУ, 2021. – 30с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8751
Ebben a gyűjteményben:Методичні рекомендації

Fájlok a dokumentumban:
Fájl Leírás MéretFormátum 
Special_ psychology_ methodical_ instructions_ for _conducting _practical _classes_ and _organizing_ independent work.pdfСпеціальна психологія: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 016 «Спеціальна освіта»1.36 MBAdobe PDFMegtekintés/Megnyitás


Minden dokumentum, ami a DSpace rendszerben szerepel, szerzői jogokkal védett. Minden jog fenntartva!