Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8574
Назва: «Практикум з дошкільної педагогіки». Збірник тестових завдань з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ОС «Бакалавр»
Автори: Микуліна, Антоніна Костянтинівна
Ключові слова: тестові завдання
самостійні роботи
практикум
дошкільна педагогіка
Дата публікації: 2020
Видавництво: Мукачево : МДУ
Короткий огляд (реферат): У збірнику відповідно до програми з дисципліни «Практикум з дошкільної педагогіки» розроблено діагностичний блок у вигляді тестових завдань для контролю і самоконтролю знань, умінь та навичок студентів з дисципліни; подано літературу для самостійної роботи. Виконання тестових завдань сприятиме кращому осмисленню і закріпленню студентами предмета, завдань і змісту навчальної дисципліни, вдосконаленню умінь і навичок роботи з тестами. Для викладачів і студентів спеціальності «Дошкільна освіта» вищих навчальних закладів.
Опис: «Практикум з дошкільної педагогіки». Збірник тестових завдань з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ОС «Бакалавр» / укладач А. К. Микуліна – Мукачево : МДУ, 2020. – 56 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/8574
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Workshop_ on_ preschool _pedagogy_ Collection _of_ test_ tasks.pdf«Практикум з дошкільної педагогіки». Збірник тестових завдань з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ОС «Бакалавр»1.57 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.