Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8574
Название: «Практикум з дошкільної педагогіки». Збірник тестових завдань з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ОС «Бакалавр»
Авторы: Микуліна, Антоніна Костянтинівна
Ключевые слова: тестові завдання
самостійні роботи
практикум
дошкільна педагогіка
Дата публикации: 2020
Издательство: Мукачево : МДУ
Краткий осмотр (реферат): У збірнику відповідно до програми з дисципліни «Практикум з дошкільної педагогіки» розроблено діагностичний блок у вигляді тестових завдань для контролю і самоконтролю знань, умінь та навичок студентів з дисципліни; подано літературу для самостійної роботи. Виконання тестових завдань сприятиме кращому осмисленню і закріпленню студентами предмета, завдань і змісту навчальної дисципліни, вдосконаленню умінь і навичок роботи з тестами. Для викладачів і студентів спеціальності «Дошкільна освіта» вищих навчальних закладів.
Описание: «Практикум з дошкільної педагогіки». Збірник тестових завдань з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ОС «Бакалавр» / укладач А. К. Микуліна – Мукачево : МДУ, 2020. – 56 с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/8574
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Workshop_ on_ preschool _pedagogy_ Collection _of_ test_ tasks.pdf«Практикум з дошкільної педагогіки». Збірник тестових завдань з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ОС «Бакалавр»1.57 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.