Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8574
Title: «Практикум з дошкільної педагогіки». Збірник тестових завдань з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ОС «Бакалавр»
Authors: Микуліна, Антоніна Костянтинівна
Keywords: тестові завдання
самостійні роботи
практикум
дошкільна педагогіка
Issue Date: 2020
Publisher: Мукачево : МДУ
Abstract: У збірнику відповідно до програми з дисципліни «Практикум з дошкільної педагогіки» розроблено діагностичний блок у вигляді тестових завдань для контролю і самоконтролю знань, умінь та навичок студентів з дисципліни; подано літературу для самостійної роботи. Виконання тестових завдань сприятиме кращому осмисленню і закріпленню студентами предмета, завдань і змісту навчальної дисципліни, вдосконаленню умінь і навичок роботи з тестами. Для викладачів і студентів спеціальності «Дошкільна освіта» вищих навчальних закладів.
Description: «Практикум з дошкільної педагогіки». Збірник тестових завдань з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ОС «Бакалавр» / укладач А. К. Микуліна – Мукачево : МДУ, 2020. – 56 с.
URI: http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/8574
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Workshop_ on_ preschool _pedagogy_ Collection _of_ test_ tasks.pdf«Практикум з дошкільної педагогіки». Збірник тестових завдань з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ОС «Бакалавр»1.57 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.