Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8573
Title: Іншомовна комунікація педагогів у полікультурному середовищі: методичні вказівки до виконання практичних, самостійних та індивідуальних робіт для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої за спеціальністю 011 Освітні педагогічні науки (денної та заочної форми навчання)
Authors: Бондар, Тетяна Іванівна
Keywords: методичні вказівки
практичні роботи
самостійні роботи
індивідуальні роботи
завдання
Issue Date: 2021
Publisher: Мукачево : МДУ
Abstract: У методичних вказівках представлені матеріали до виконання практичних робіт, завдання для самостійної та індивідуальної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, за спеціальністю 011 – «Освітні, педагогічні науки», (денної та заочної форми навчання). Розроблено для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, наукових працівників та всіх, хто провадить науково-дослідницьку діяльність.
Description: Бондар Т. І. Іншомовна комунікація педагогів у полікультурному середовищі: методичні вказівки до виконання практичних, самостійних та індивідуальних робіт для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої за спеціальністю 011 Освітні педагогічні науки (денної та заочної форми навчання). - Мукачево: МДУ, 2021. - 90 с.
URI: http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/8573
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Foreign_ language _communication_of teachers_ in_a_ multicultural _environment_ guidelines.pdfІншомовна комунікація педагогів у полікультурному середовищі: методичні вказівки до виконання практичних, самостійних та індивідуальних робіт для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої за спеціальністю 011 Освітні педагогічні науки (денної та заочної форми навчання)1.42 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.