Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8087
Title: Управління методичною роботою в закладі освіти : методичні рекомендації до семінарських занять для студентів денної форми навчання спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» ОС «Магістр»
Authors: Кобаль, Василь Іванович
Томашевська, Мирослава Олегівна
Keywords: методичні рекомендації
заклади освіти
семінарські занятя
Issue Date: 2020
Publisher: Мукачево : МДУ
Abstract: У навчально-методичному виданні окреслено методичні рекомендації для підготовки студентів до семінарських занять з дисципліни «Управління методичною роботою в закладі освіти» згідно чинної робочої програми та з урахуванням сучасних досягнень педагогічної науки. Виконання запропонованих завдань спрямоване на оволодіння теорією та практикою результативного управління методичною, науково-методичною роботою закладу освіти в сучасних умовах. Видання адресовано студентам денної форми навчання спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» ОС «Магістр».
Description: Управління методичною роботою в закладі освіти: методичні рекомендації до семінарських занять для студентів денної форми навчання спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» ОС «Магістр» / укладачі : В.І.Кобаль, М. О. Томашевська. – Мукачево : Вид-во МДУ, 2020. – 59 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8087
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Management _o _methodical _ork_ in_ an_ educational _institution_ methodical_ recommendations_ for_ seminars.pdfУправління методичною роботою в закладі освіти : методичні рекомендації до семінарських занять для студентів денної форми навчання спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» ОС «Магістр»1.62 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.