Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8056
Title: Інклюзія в закладах освіти: навчально-методичний посібник для виконання практичних, самостійних та індивідуальних робіт для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої за спеціальностями 011 Освітні педагогічні науки, 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта (денної та заочної форми навчання).
Authors: Бондар, Тамара Іванівна
Keywords: інклюзія в закладах освіти
практичні роботи
завдання для самостійної роботи
індивідуальні роботи
Issue Date: 2021
Publisher: Мукачево : МДУ
Abstract: У навчально-методичному посібнику представлені матеріали до виконання практичних робіт, завдання для самостійної та індивідуальної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, за спеціальностями 011 – «Освітні, педагогічні науки», 012 – «Дошкільна освіта» та 013 – «Початкова освіта» (однойменними освітніми програмами), (денної та заочної форми навчання). Розроблено для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, наукових працівників та всіх, хто провадить науково-дослідницьку діяльність.
Description: Бондар Т.І. Інклюзія в закладах освіти: навчально-методичний посібник для виконання практичних, самостійних та індивідуальних робіт для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої за спеціальностями 011 Освітні педагогічні науки, 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта (денної та заочної форми навчання). - Мукачево: МДУ, 2021. - 85 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8056
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Inclusion_ in _educational_ institutions_ a_ textbook.pdf.pdfІнклюзія в закладах освіти: навчально-методичний посібник для виконання практичних, самостійних та індивідуальних робіт для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої за спеціальностями 011 Освітні педагогічні науки, 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта (денної та заочної форми навчання)1.13 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.