Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7990
Назва: Вступ до спеціальності: методичні рекомендації до проведення практичних занять з курсу для студентів денної форми навчання галузі знань 02 "Культура", спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"
Автори: Мовчан, Катерина Миколаївна
Ключові слова: методичні рекомендації
науково-дослідницька робота
самостійна підготовка до занять
методичні матеріали
термінологічний словник
Дата публікації: 2019
Видавництво: Мукачево
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації розроблені для надання студентам методичної допомоги під час аудиторних навчальних занять, науково-дослідної роботи, самостійної підготовки до занять. Методичні матеріали містять практичні завдання, тестові завдання, запитання для самоконтролю, перелік рекомендованих джерел, термінологічний словник. Рекомендовано викладачам та студентам спеціальності «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа».
Опис: Вступ до спеціальності: методичні рекомендації до проведення практичних занять з курсу для студентів денної форми навчання галузі знань 02 "Культура", спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" / укл. К.М. Мовчан. - Мукачево: РВЦ МДУ, 2019. – 37с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7990
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Introduction _to_ the _specialty_ guidelines.pdfВступ до спеціальності: методичні рекомендації до проведення практичних занять з курсу для студентів денної форми навчання галузі знань 02 "Культура", спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"1.26 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.