Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7990
Title: Вступ до спеціальності: методичні рекомендації до проведення практичних занять з курсу для студентів денної форми навчання галузі знань 02 "Культура", спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"
Authors: Мовчан, Катерина Миколаївна
Keywords: методичні рекомендації
науково-дослідницька робота
самостійна підготовка до занять
методичні матеріали
термінологічний словник
Issue Date: 2019
Publisher: Мукачево
Abstract: Методичні рекомендації розроблені для надання студентам методичної допомоги під час аудиторних навчальних занять, науково-дослідної роботи, самостійної підготовки до занять. Методичні матеріали містять практичні завдання, тестові завдання, запитання для самоконтролю, перелік рекомендованих джерел, термінологічний словник. Рекомендовано викладачам та студентам спеціальності «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа».
Description: Вступ до спеціальності: методичні рекомендації до проведення практичних занять з курсу для студентів денної форми навчання галузі знань 02 "Культура", спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" / укл. К.М. Мовчан. - Мукачево: РВЦ МДУ, 2019. – 37с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7990
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Introduction _to_ the _specialty_ guidelines.pdfВступ до спеціальності: методичні рекомендації до проведення практичних занять з курсу для студентів денної форми навчання галузі знань 02 "Культура", спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"1.26 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.