Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7974
Назва: Історія бібліотечної справи: методичні рекомендації до самостійної роботи для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа», ОС «Бакалавр»
Автори: Мовчан, Катерина Миколаївна
Ключові слова: Історія бібліотечної справи
методичні рекомендації
самостійні роботи
підсумковий контроль
Дата публікації: 2021
Видавництво: Мукачево: РВВ МДУ
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації розроблено з метою надання методичної допомоги щодо організації і проведення самостійної роботи з дисципліни «Історія бібліотечної справи». Методичні рекомендації містять пояснювальну записку, методичні вказівки до виконання самостійної роботи, перелік тем для самостійного вивчення та завдання до них, перелік контрольних питань та завдань для поточного та підсумкового контролів, тести. Подано перелік рекомендованих джерел, які є дотупними в бібліотеці МДУ та на сайті НБ МДУ. Рекомендовано студентам спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа», ОС «Бакалавр»,ОС «Молодший бакалавр»
Опис: Історія бібліотечної справи: методичні рекомендації до самостійної роботи для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа», ОС «Бакалавр» / укладач К.М. Мовчан.– Мукачево: РВЦ МДУ.– 30 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7974
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Історія бібліотечної справи метод. для самост.pdf694.54 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.