Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7974
Название: Історія бібліотечної справи: методичні рекомендації до самостійної роботи для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа», ОС «Бакалавр»
Авторы: Мовчан, Катерина Миколаївна
Ключевые слова: Історія бібліотечної справи
методичні рекомендації
самостійні роботи
підсумковий контроль
Дата публикации: 2021
Издательство: Мукачево: РВВ МДУ
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації розроблено з метою надання методичної допомоги щодо організації і проведення самостійної роботи з дисципліни «Історія бібліотечної справи». Методичні рекомендації містять пояснювальну записку, методичні вказівки до виконання самостійної роботи, перелік тем для самостійного вивчення та завдання до них, перелік контрольних питань та завдань для поточного та підсумкового контролів, тести. Подано перелік рекомендованих джерел, які є дотупними в бібліотеці МДУ та на сайті НБ МДУ. Рекомендовано студентам спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа», ОС «Бакалавр»,ОС «Молодший бакалавр»
Описание: Історія бібліотечної справи: методичні рекомендації до самостійної роботи для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа», ОС «Бакалавр» / укладач К.М. Мовчан.– Мукачево: РВЦ МДУ.– 30 с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7974
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Історія бібліотечної справи метод. для самост.pdf694.54 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.