Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7968
Назва: Бібліотекознавство: методичні рекомендації до проведення практичних занять для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», ОС «Бакалавр»
Автори: Мовчан, Катерина Миколаївна
Ключові слова: бібліотекознавство
методичні рекомендації
практичні заняття
студенти
теоретичні матеріали
Дата публікації: 2020
Видавництво: Мукачево: РВВ МДУ
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації створені з метою підготовки до практичних занять та з організації диференційованої різнорівневої самостійної роботи студентів для закріплення теоретичного матеріалу.
Опис: Бібліотекознавство: методичні рекомендації до проведення практичних занять для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», ОС «Бакалавр»/ укл. К.М. Мовчан.– Мукачево: РВЦ МДУ, 2020.– 32 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7968
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Library_ science_ methodical_ recommendations_ for _conducting_ practical_ classes.pdfБібліотекознавство: методичні рекомендації до проведення практичних занять для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», ОС «Бакалавр»905.08 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.