Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7966
Title: Бібліографічна діяльність: методичні рекомендації до самостійної роботи для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», ОС «Бакалавр»
Authors: Мовчан, Катерина Миколаївна
Keywords: бібліографія
методичні матеріали
бібліографічна діяльність
Issue Date: 2021
Publisher: Мукачево: РВВ МДУ
Abstract: Методичні рекомендації створені з метою надання методичної допомоги щодо організації і проведення самостійної роботи студентів для закріплення теоретичного матеріалу. Методичні матеріали містять завдання, тести, перелік тем для самостійного вивчення, список рекомендованих джерел. Методичні вказівки адресовано викладачам та студентам спеціальності «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа».
Description: Бібліографічна діяльність: методичні рекомендації до самостійної роботи для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», ОС «Бакалавр»/ укл. К.М. Мовчан. – Мукачево: РВЦ МДУ, 2021. – 68с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7966
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Bibliographic_ activity _methodical _recommendations.pdfБібліографічна діяльність: методичні рекомендації до самостійної роботи для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», ОС «Бакалавр»1.61 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.