Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7950
Title: Інноватика в освіті: методичні рекомендації до організації самостійної роботи для студентів денної форми навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» ОС «Молодший бакалавр»
Authors: Товканець, Ганна Василівна
Keywords: методичних рекомендації
тестові завдання
інноваційний розвиток в освіті
план семінарських занять
Issue Date: 2021
Publisher: МДУ
Abstract: В методичних рекомендаціях представлені робоча програма навчальної дисципліни, план семінарських занять, тестові завдання для самоконтролю, орієнтовний перелік питань до підсумкового контролю. Зміст рекомендацій і методичних матеріалів відповідає програмі навчальної дисципліни «Інноватика в освіті». Методичне видання спрямоване на огляд інформаційних та прикладних матеріалів щодо інновацій в освіті . Призначено для студентів, які навчаються за спеціальністю 013 «Початкова освіта», освітній ступінь «Молодший бакалавр», галузі знань 01 «Освіта Педагогіка», для вчителів початкової школи, для тих, хто цікавиться проблемами інноваційного розвитку освітньої галузі.
Description: Товканець Г.В. Інноватика в освіті: методичні рекомендації до організації самостійної роботи для студентів денної форми навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» ОС «Молодший бакалавр» / Г.В. Товканець. – Мукачево: МДУ, 2021.– 48 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7950
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Innovation_ in _education_ guidelines.pdfІнноватика в освіті: методичні рекомендації до організації самостійної роботи для студентів денної форми навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» ОС «Молодший бакалавр»1.36 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.