Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7934
Title: Педагогіка І («Основи педагогіки», «Дидактика»): методичні рекомендації до проведення семінарських занять для студентів денної форми навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» ОС «Молодший бакалавр»
Authors: Молнар, Тетяна Іванівна
Keywords: методичні рекомендації
тестові завдання
самоперевірка та самоконтроль знань
Issue Date: 2020
Publisher: МДУ
Abstract: У навчально-методичному виданні подано опис та структуру навчальної дисципліни «Педагогіка І(«Основи педагогіки», «Дидактика»)» згідно чинної робочої програми. Запропоновано плани семінарських занять та методичні рекомендації до їх проведення. З метою самоперевірки та самоконтролю знань вміщено тестові завдання. Дається перелік питань, що виносяться на підсумковий контроль.
Description: Педагогіка І («Основи педагогіки», «Дидактика»): методичні рекомендації до проведення семінарських занять для студентів денної форми навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» ОС «Молодший бакалавр» / Т. І. Молнар. – Мукачево: МДУ, 2020. – 58 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7934
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Pedagogy_ I _(Fundamentals_ of _Pedagogy_ Didactics)_ guidelines_ for_ conducting_ seminars.pdfПедагогіка І («Основи педагогіки», «Дидактика»): методичні рекомендації до проведення семінарських занять для студентів денної форми навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» ОС «Молодший бакалавр»1.46 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.