Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7907
Назва: Педагогічна психологія: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 013 «Початкова освіта»
Автори: Барчій, Магдалина Степанівна
Ключові слова: методичні рекомендації
педагогічна психологія
тести
практичні занятя
Дата публікації: 2021
Видавництво: Мукачево : МДУ
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації розроблені відповідно до робочої програми дисципліни «Педагогічна психологія» Дані методичні рекомендації передбачають різні варіанти самостійного пошуку знань та індивідуального опрацювання матеріалу студентами, тести, список рекомендованої літератури.
Опис: Педагогічна психологія: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» / укладач Барчій М.С. – Мукачево: МДУ, 2021. – 37 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7907
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Pedagogical_ psychology_ methodical _recommendations.pdfПедагогічна психологія: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 013 «Початкова освіта»1.91 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.