Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7907
Title: Педагогічна психологія: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 013 «Початкова освіта»
Authors: Барчій, Магдалина Степанівна
Keywords: методичні рекомендації
педагогічна психологія
тести
практичні занятя
Issue Date: 2021
Publisher: Мукачево : МДУ
Abstract: Методичні рекомендації розроблені відповідно до робочої програми дисципліни «Педагогічна психологія» Дані методичні рекомендації передбачають різні варіанти самостійного пошуку знань та індивідуального опрацювання матеріалу студентами, тести, список рекомендованої літератури.
Description: Педагогічна психологія: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» / укладач Барчій М.С. – Мукачево: МДУ, 2021. – 37 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7907
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Pedagogical_ psychology_ methodical _recommendations.pdfПедагогічна психологія: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 013 «Початкова освіта»1.91 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.