Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/779
Title: Проектування гнучких технологічних процесів: лабораторний практикум з дисципліни для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» «Конструювання та технології швейних виробів»
Authors: Попова, Алла Іванівна
Keywords: технологічні процеси
швейні вироби
методичні вказівки
Issue Date: 2016
Publisher: МДУ
Abstract: Лабораторний практикум включає теоретичні відомості про потоків гнучких організаційних форм для виготовленні швейних виробів та методичні вказівки до виконання лабораторних робіт. Використання практикуму розширює можливості для кращого сприйняття та розуміння теоретичних положень даного курсу, допомагає при виконанні практичних завдань, активізує творчо-пізнавальну діяльність студента, а також формує його професійну підготовку у розробці та плануванні потоків гнучких організаційних форм.
Description: Проектування гнучких технологічних процесів: лабораторний практикум з дисципліни для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» «Конструювання та технології швейних виробів» / укладач А.І.Попова. - Мукачево : МДУ, 2016. - 71 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/779
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Popova A. Proektuvannya hnuchkykh tekhnoloh. protsesiv.pdfПроектування гнучких технологічних процесів3.45 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.