Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7724
Title: Вікова та педагогічна психологія з практикумом: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 053 Психологія ОС «Бакалавр»
Authors: Барчій, Магдалина Степанівна
Воронова, Ольга Юріївна
Keywords: вікова психологія
педагогічна психологія
методичні рекомендації
психологічні ситуації
практичне опрацювання
Issue Date: 2020
Publisher: МДУ
Abstract: Методичні рекомендації розроблені відповідно до робочої програми дисципліни «Вікова та педагогічна психологія з практикумом». Методичні рекомендації включають запитання для опрацювання, завдання для дискусій та практичного опрацювання, психологічні ситуації та задачі. Для перевірки засвоєних знань запропоновано тестові завдання. Методичні рекомендації адресовано викладачам та здобувачам вищої освіти спеціальності «Психологія».
Description: Вікова та педагогічна психологія з практикумом: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 053 Психологія ОС «Бакалавр» / Укладачі М.С. Барчій, О.Ю. Воронова. - Мукачево: МДУ, 2020. - 56 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7724
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Age_ and_pedagogical_ psychology_ with_ a _workshop.pdfВікова та педагогічна психологія з практикумом: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 053 Психологія ОС «Бакалавр»1.6 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.