Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/755
Назва: Методика навчання української мови: розвиток зв’язного мовлення на уроках рідної мови в початковій школі (методичні рекомендації ) для студентів денної та заочної форм навчання напряму підготовки «Початкова освіта»
Автори: Хома, Ольга Михайлівна
Ключові слова: розвиток мовлення
урок рідної мови
методичні рекомендації
початкова школа
Дата публікації: 2016
Видавництво: МДУ
Короткий огляд (реферат): У посібнику розкрито методи і прийоми розвитку мовлення на уроках рідної мови в початковій школі. Схарактеризовано види вправ, подано методичні рекомендації до їх проведення. Особлива увага звертається на методику проведення переказів, пропонуються фрагменти та плани-конспекти уроків. Призначено студентам для підготовки до лекційних, практичних занять.
Опис: Методика навчання української мови: розвиток зв’язного мовлення на уроках рідної мови в початковій школі (методичні рекомендації ) для студентів денної та заочної форм навчання напряму підготовки «Початкова освіта» / Укладач: Хома О.М. Мукачеве: МДУ, 2016.  54с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/755
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Khoma O.M. Metodyka navchannya ukrayins'koyi movy.pdfМетодика навчання української мови786.75 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.