Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/737
Title: Алгебраїчна та геометрична пропедевтика в курсі математики початкової школи. Методика розв’язування рівнянь і нерівностей в початковому курсі математики: методичні рекомендації для самостійної роботи студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 7.01010201 «Початкова освіта»
Authors: Щербан, Ганна Вікентіївна
Keywords: алгебраїчна пропедевтика
геометрична пропедевтика
математики
початкова школа
Issue Date: 2016
Publisher: Мукачівський державний університет
Abstract: Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «Алгебраїчна та геометрична пропедевтика в курсі математики початкової школи». В якій розглядається актуальна проблема вивчення елементів алгебри у початковому курсі математики. Розглянуто психолого-педагогічні та методичні особливості формування в учнів: уявлень про функціональну залежність; виразів зі змінною; навички розв’язування рівнянь та нерівностей. У роботі представлено практичні рекомендації, технологічні картки (пам’ятки) щодо розв’язування рівнянь та нерівностей. Методичні рекомендації адресовано студентам зі спеціальності «Початкова освіта»
Description: Алгебраїчна та геометрична пропедевтика в курсі математики початкової школи. Методика розв’язування рівнянь і нерівностей в початковому курсі математики: методичні рекомендації для самостійної роботи студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 7.01010201 «Початкова освіта» / Г.В. Щербан. – Мукачево : МДУ, 2016 – 56 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/737
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Щербан Г.В. 2016 Методика розв. рівнянь.pdfАлгебраїчна та геометрична пропедевтика355.08 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.