Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/736
Title: Алгебраїчна та геометрична пропедевтика в курсі математики початкової школи. Задачі з буквеними даними, методика роботи над ними: методичні рекомендації для самостійної роботи студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 7.01010201 «Початкова освіта»
Authors: Щербан, Ганна Вікентіївна
Keywords: алгебраїчна пропедевтика
геометрична пропедевтика
математики
початкова школа
Issue Date: 2016
Publisher: Мукачівський державний університет
Abstract: Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «Алгебраїчна та геометрична пропедевтика в курсі математики початкової школи». У роботі розглядається актуальна проблема вивчення елементів алгебри в початковій школі, а саме формування умінь і навичок в учнів розв’язування задач з буквеними даними. Методика роботи над задачами передбачає роботу за трьома ступенями: підготовка до ознайомлення із задачами, ознайомлення із розв’язанням задач та формування умінь і навичок розв’язування задач цього типу. Особливий акцент робиться на зразки міркувань щодо розв’язування задач, на зразки запису їх розв’язку, на різні види творчих робіт над розв’язаною задачею. Методичні рекомендації призначені для студентів педагогічного факультету зі спеціальності «Початкова освіта».
Description: Алгебраїчна та геометрична пропедевтика в курсі математики початкової школи. Задачі з буквеними даними, методика роботи над ними: методичні рекомендації для самостійної роботи студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 7.01010201 «Початкова освіта» / Г.В. Щербан. – Мукачево : МДУ, 2016 –51 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/736
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Щербан Г.В. 2016 Задачі.pdfАлгебраїчна та геометрична пропедевтика596.12 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.