Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7278
Title: Практична граматика: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання,спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література(англійська))
Authors: Барчі, Беата Василівна
Keywords: практична граматика
методичні вказівки
самостійна робота
Issue Date: 2020
Publisher: МДУ
Abstract: Видання містить практичні та інструктивні матеріали до проведення практичних занять, граматичні вправи на закріплення теоретичного матеріалу частин мови та синтаксису англійської граматикита завдання для організації самостійної роботи студентів, перелік рекомендованих джерел. Призначене для використання студентами у процесі виконання самостійної роботи та підготовки до практичних занять. Методичні вказівки розроблені у відповідності до програми дисципліни «Практична граматика».
Description: Практична граматика: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання,спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література(англійська)) / Укладач Б. В. Барчі − Мукачево: МДУ, 2020. − 60с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7278
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Practical_grammar_methodical_instructions_for_conducting_practical_classes_and_organizing_independent_work_on_the_discipline_for_full-time_and_part-time_students.pdfПрактична граматика: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання,спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література(англійська))1.05 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.