Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/659
Title: Технологія швейного виробництва та оснастка: лабораторний практикум для студентів денної форми навчання напряму підготовки 050502 «Машинобудування та матеріалообробки» (Інженерна механіка) ОС «Бакалавр»
Authors: Полуда, Світлана Нестеровна
Коваль, Тетяна Володимирівна
Бокша, Наталія Іванівна
Keywords: технологія швейного виробництва
матеріалообробка
Issue Date: 2016
Publisher: Мукачівський державний університет
Abstract: Лабораторний практикум з дисципліни «Технологія швейного виробництва та оснастка» розроблений відповідно до робочої програми до даного курсу для студентів денної форми навчання, напряму підготовки 6.050502 Інженерна механіка ОС «Бакалавр». Містить теоретичні відомості та практичні завдання, що дають змогу студентам ознайомитися з особливостями асортименту швейних виробів та видами сировини і матеріалів для швейного виробництва, опанувати основи процесів виготовлення одягу, вивчити процеси утворення машинних стібків, термічні процеси швейного виробництва, устаткування та оснастку для забезпечення процесів виготовлення одягу.
Description: Технологія швейного виробництва та оснастка: лабораторний практикум для студентів денної форми навчання напряму підготовки 050502 «Машинобудування та матеріалообробки» (Інженерна механіка) ОС «Бакалавр» / уклад.: Полуда С.Н., Коваль Т.В., Бокша Н.І. - Мукачево: МДУ, 2016 - 93 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/659
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Poluda S.N., Boksha N.I.Koval' T.V. Tekhnolohiya shv. vyrobnytstva.pdfТехнологія швейного виробництва2.76 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.